Kontakt E. Trasborg A/S​

Hovedkontoret

Vesterlundvej 11, 2730 Herlev

Kth@koereplader.com

Hinnerup afdeling

Navervej 16, 8382 Hinnerup

Ethinnerup@koereplader.eu  

Asbo afdeling

Asbo Byvej 18, 6622 Bække

Pcj@etrasborg.dk 

​Søllested afdeling

Strædet 19, Søllested

Kth@koereplader.com

​Åbningstider

07.00-15.20 mandag til torsdag og 07.00-13.00 fredag.

Hovedkontoret

Kurt Trasborg

Adm. Direktør

Kth@etrasborg.dk 

​4494 2293

Kenni Trasborg

Kørselsleder

Ket@etrasborg.dk 

4494 2293

Kenneth Kruse Hansen

Kørselsleder

Kkh@etrasborg.dk 

​4494 2293

​Jens Trasborg

Værkfører/Vognparkansvarlig

Jft@etrasborg.dk 

​4494 2293

Ole Hosvig

HR/Løn

Odh@etrasborg.dk 

​4494 2293

Pia Roos Larsen

Bogholderi

Prl@etrasborg.dk 

4494 2293

Sanne Trasborg

Bogholderi

Sth@etrasborg.dk 

​4494 2293

Hinnerup afdeling

Jan A. Pedersen

Afdelingschef

Jap@etrasborg.dk 

8691 2295

Jesper A. Pedersen

Kørselsleder

Jpa@etrasborg.dk 

8691 2295

Asbo afdeling

Peder C. Jeppesen

Afdelingchef

Pcj@etrasborg.dk 

​7697 2293 

Vil du have et tilbud på din opgave?

​Udfyld formularen, så ringer vi dig op til en uforpligtende snak om din opgave.

 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Følg os på Facebook​

Vi er bedømt til ​5,0 ud af 5 stjerner på baggrund af 17 anmeldelser

E. TRASBORG A/S
Vesterlundvej 11
2730 Herlev

E. TRASBORG A/S

Navervej 16,

8382 Hinnerup

E. TRASBORG A/S

Asbo Byvej 18,

6622 Bække

E. TRASBORG A/S

Strædet 19

4920 Søllested

​Hovedkontoret

Vesterlundvej 11, 2730 Herlev

E-mail: kth@koereplader.com

CVR: 72849213

​Asbo afdeling

Asbo Byvej 18, 6622 Bække

E-mail: pcj@etrasborg.dk

​Søllested afdeling

Strædet 19, 4920 Søllested

​E-mail: kth@koereplader.com